czwartek, 24 października 2013

Ewolucja twoim prawem!

Słyszeli państwo może, ze w tym tygodniu policja udaremniła ustawkę kibiców Arki Gdynia z kolegami ze Sparty Praga? Biedni popierdalali w okolice Bełchatowa, żeby bronić HONORU swoich klubów, a tu taki chuj. Strasznie mnie jara, to ichnie pojmowanie honoru i jego bronienie, bo kompletnie nie jarzę, o co chodzi i czemu mają taką spinę dupy, o to ze ktoś ich klubu nie lubi i powie, że tamci piłkarze to są głupi i nie umieją piłki kopać. Zbyłbym to zwykłym "i chuj" i przeszedł nad tym do porządku dziennego, ważne, że ja ich lubię, a nie od razu się nakurwiać. O honor. Bardzo bym chętnie usłyszał, jak taki kibol ten HONOR definiuje.
W ogóle to takie powstrzymywanie ustawek, to strasznie nie fair jest, uważam. Zainwestowali czas i pieniądze, nakupili broni chcąc się powybijać, to dlaczego im przeszkadzać. Słabsze osobniki polegną w boju, zostaną samce alfa i parę kolejnych liter. Piękne, dorodne, z byczymi, posterydowymi karkami, z szykownymi dziarami, z JP i HWDP na ustach, wrócą na swoje dzielnie i zaczną po bitewnym szale zasłużenie zapładniać swoje swoje foki, swoje świnie, którym tym razem przed zakiszeniem nie będą musieli kupować modżajto. Spłodzą czyste rasowo młode, które wzorem ojców swoich będą walczyć o HONOR, a przy okazji zmiotą z łona ojczyzny lewaków, feministki, lemingów, genderowców, czerwone kurwy, ciapatych, asfaltów, ciotopedałów, wybiórczą, TVN i całą resztę. Spełni się mokry sen pisów i frondystów.
Tak szanowne państwo, tak o to władza staje na drodze selekcji naturalnej, Darwin łka, Macierewicz szuka spisku, Terlikowski pisze felieton.
Mnie też smutno, bo mogłaby policja na ustawkę położyć lachę, chłopcy by się pouszkadzali, paru by może odeszło, potem resztę w ramach lojalnych zemst ponapuszczać na siebie i już spokój na trybunach, a jak nowe wyrosną, to nawet samemu takie ustawki im organizować. A tak wrócili wkurwieni na chaty i poszli napierdalać otoczenie. Bessęsu.

A tak na serio, to jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć, o co tym chłopcom z tym honorem chodzi? Bo ja na serio nie ogarniam mechanizmu.

12 komentarzy:

 1. z jednej strony racja (z tym wybijaniem sie nawzajem), z drugiej jednak - musialabym finansowac nici, igly, wenflony, sprzet do intubacji, gips, bandaze, gaziki, paliwo do ambulasow, zarowke do koguta i twoja oraz twoich kolegow, doktorze, robote, w razie gdyby niedajbuk ostaly niedobitki.
  chyba, ze macie odgorny prikaz dobijania takich jeszcze na polu bitwy, to okej. to sie zgadzam bez "ale".

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałeś kiedyś galę boksu,czy modnego mma?
  Czym różni się ich walka od ustawki? Prócz tego, że w boksie jest ogromna kasa..
  Na ustawkach ludzie nie giną, to nie są filmy hooligans czy temu podobne.
  Czesto po wszystkim sobie ręce podają i rozjeżdżają sie do swoich domów.
  Zwykły sport, tyle, że w grupie i pod nazwą swojego klubu.
  Nie, nie walczy się tam 50 do 1, liczby najczęściej są umówione, tak samo nie walczą ludzie którzy nie chcą. Co komu przeszkadza, co ktoś robi w swoim wolnym czasie?

  Z tą bronią to w ogóle pomyłka, po prostu Arka ma zgodę z pewną drużyną z Krakowa, a kto tam kiedykolwiek był, albo slucha wiadomości to wie, że Kraków do końca normalny nie jest pod tym względem i tam Cracovia z Wisłą się tną, czasem i zabijają, ale to nie są "ustawki".

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie doktór nie mam bladego pojęcia o co im chodzi z tym honorem, słowo honoru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bosz, se wyobraziłam własnie, jak doktór chodzi po polu bitwy i zanosząc się szatańskim śmiechem dobija rannych oszczepę. a za nim idzie doktór Wojciech Anastazja Lok i z równie szatańskim uśmiechem wszczykuje niedobitkom pawulą.
  piękna, piękna wizja. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sądzę, aby panowie, którymi miota testosteron oraz gładź wyściełająca mózgoczaszkę, w ogóle jarzyli co to takiego "definicja". Aby cokolwiek jarzyli w ogóle, co widać po czynach. Jestem za tym, żeby im nie zabraniać. Niech się wzajemnie wytłuką. Tylko życzyłabym sobie nie słuchać o tym niusów.
  Germańska Flądra

  OdpowiedzUsuń
 6. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1234625_649779138374661_1328697060_n.jpg

  OdpowiedzUsuń
 7. Niedawno oglądnęli 'Fight Club' (wczesniej w osiedlowej wypożyczalni video nie było). Zainspirował ich wielce, ale pierwsza i druga zasada obowiązują, więc mówią o tym 'honor'. Ponieważ była to ich pierwsza noc w klubie (tak samo tych ze Sparty), to zgodnie z regułami, musieli walczyc.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo to proste ludzie. Dopóki w ryj nie dostaną, to nie czują, że żyją.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mniej jestem wqrwiona od Pana Doktora. Jestem zwolennikiem selekcji naturalnej i jesli mieli życzenie się powybijać to należało im na to pozwolić. W kraju qrwa kasy ciągle nie ma , a to na dzieci, a to na szpitale i takie tam. A na tych jebanych kiboli idą ich krocie. Niechże się to tatałajstwo w pień wyrżnie i chuj im w dupę. A nie - jadę ostatnio po małżonka na Okęcie. Ponad 200km jadę i qrwa oto co widzę - jadą trzy autokary kiboli na mecz , a eskortuje ich 9 ( słownie DZIEWIĘĆ) aut policyjnych w pełnym qrwa rynsztunku i z pełną obsadą, za moje , Dochtora i nas wszystkich podatki. Jebane bydło, które o honorze itp. nie ma powodu jedzie z pieśnią na ustach na mecz.

  Bupepa

  P.S.
  Tylu inwektyw nie użyłam w jednej wypowiedzi chyba od lat dziesięciu, no ale krew sie gotuje, jak się na to patrzy.
  Honor..................słowo dla kibola znaczące tyle co wpierdolić komuś dla sportu, pod przykrywką tegoż.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozmowy z obrońcami honoru oraz niektórymi tzw patriotami imho wpadają za każdym razem w kategorię sofizmatu rozszerzenia i nie należy dyskutować - bo najpierw sprowadzą do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem. Można się uśmiechać. Widzę, że Anonimowy o 21:05 próbuje to wyjaśnić, ale albo Anonimowy posługuje się tylko cerebellum, albo inteligentnie próbuje mnie sprowokować.

  OdpowiedzUsuń
 11. ->Eeewa: musimy ratować, ale jakby się w lasach napierdalali i porządnie, to zanim by karetka przyjechała, to nie byłoby czego zbierać, więc koszta niewielkie

  ->Anonimowy 1: ależ ja nie mam nic przeciwko. a tak w ogóle to ty tak serio? naprawdę? i nie widzisz różnicy między boksem/MMA a napierdalaniem się kiboli? i wierzysz, że tylko Krakowiacy są jebnięci? i że kolesie rozchodzą się w zgodzie? i łapki se ściskają? może jeszcze misia robią?

  ->Żmija: ja troszkę się domyślam, vide nowa nocia

  ->Abo: ja za stary i wygodny jestem na dobijanie, wyśle się stażystów ;)

  ->Germańska: ja liczę, że coś by wydukali. niekoniecznie z sensem, ale cieszę się na samo wyobrażenie tej przemowy

  ->Left: hih, się nie dziwię, że nie chce być mieszany

  ->Juriusz: myślisz? a nie za trudny to film dla nich? bo mi się wydaje, że by sobie oglądanie odpuścili zanim doszliby do napierdalanek, bo film za pedalski, albo coś

  ->Anonimowy 2: to tak, ale cały czas nie tłumaczy pojmowania honoru

  ->Bupepa: na pewno Ci dzięki temu przeklinaniu ciśnienie spadło i zwiększył się dobrostan :)

  ->Szkorbut: ale ja nie chcę dyskutować, w życiu, ale posłuchać, to bym posłuchał

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja to bym oddał ostatnie saskorniaki,żeby ktoś zbudował maszynę czasu i wyteleportowal tych gnojkow w 1944,w środek wojny,ciekawe czy wtedy wznosili by te swoje okrzyki o ojczyźnie i honorze,smierdzac gownem,jedząc korzonki i leżąc w błocie pod ostrzałem..no kurwa po prostu marzę o tym...

  OdpowiedzUsuń